• SPECYFIKACJA WITRYNY - ZLECENIE ZAMÓWIENIA

  Co to jest specyfikacja witryny?

  Najkrócej - jest to po prostu możliwie jak najdokładniejsze wyszczególnienie wymagań, oczekiwań i sugestii wydawcy witryny, stanowiące podstawę pracy projektantów. Specyfikacja powinna określać:

  Czytaj więcej: SPECYFIKACJA WITRYNY - ZLECENIE ZAMÓWIENIA

 • APLIKACJE INTERNETOWE

  Indywidualny charakter każdej firmy to wyzwanie dla dedykowanej aplikacji webowej. Programy tego typu mogą w znaczy sposób poprawić przepływ informacji w firmie, obieg dokumentów, rozliczenia rachunkowe, obsługę sprzedaży, ewidencji czy magazynowania towaru. Mogą również poprawić relacje i kontakt z klientem za pomocą systemu CRM (ang. Customer Relationship Management).

  Czytaj więcej: APLIKACJE INTERNETOWE

 • PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

  Prezentacje multimedialne to świetny sposób na reklamę oraz przekazania informacji w sposób przyciągający uwagę potencjalnego klienta. Są uniwersalne i mogą być wykorzystywane w różnych branżach przez nieograniczony czas.

  Czytaj więcej: PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Na tym etapie przechodzimy do kodowania strony internetowej. Jest to proces dość długotrwały, dlatego zazwyczaj pochłania on najwięcej czasu i zasobów. Tworząc nasze strony internetowe opieramy je na modelu MVC, otrzymując tym samym spójny i jednolity kod zgodny z obowiązującymi standardami i normami. Nie zamykamy drogi naszym klientom dlatego stworzony przez nas kod strony www w oparciu o model MVC będzie prosty w odczycie i modyfikacji, również przez osoby nie uczestniczące w jego tworzeniu.

Tworzony przez nas kod HTML jest przyjazny dla wyszukiwarek internetowych (przyjazne linki itp.), co zwiększa pozycjonowanie strony oraz "akceptowalność" strony przez wyszukiwarki (np. Google), a tym samym przyczyni się do efektywniejszego wyszukiwania strony Państwa firmy przez potencjalnych klientów.

Strony internetowe wykonujemy zgodnie z obowiązującymi i najnowszymi standardami stron www optymalizując je pod najpopularniejsze przeglądarki.(Firefox, Opera, Internet Explorer, Google Chrome, Safari). Zapewniamy taką samą funkcjonalność strony pod każdą z tych przeglądarek, w związku z czym niezależnie od tego jaką przeglądarkę klient ma zainstalowaną u siebie na komputerze, strona zawsze będzie otwierała się tak samo i będzie tak samo działać.

Wszystkie skrypty oraz elementy strony przygotowane zostają tak, aby zapewnić jak najkrótszy czas wczytywania witryny, a tym samym przyciągnąć i pozostawić większą ilość potencjalnych klientów na stronie www. Tworząc strony www mamy na uwadze również obecne trendy oraz klarowność odbioru przekazywanej treści, dlatego też staramy się w każdy możliwy sposób urozmaicić stronę i wzbogacić ją o elementy dynamiczne Flash czy DHTML (Javascript) które w odpowiedni sposób przyciągają uwagę użytkownika, bądź też optymalizują działanie strony.

Po stworzeniu strony internetowej zostaje ona poddana testom, po czym zostaje umieszczona w sieci gdzie następuje jej testowanie przez klienta. Stworzoną stronę internetową możemy wzbogacić o Panel administracyjny (system CMS) pozwalający na samodzielne zarządzanie treścią i zawartością strony przez klienta. Aby dowiedzieć się więcej o tworzonych przez nas systemach cms i panelach administracyjnych odwiedź dział systemy zarządzania treścią CMS.