• SPECYFIKACJA WITRYNY - ZLECENIE ZAMÓWIENIA

  Co to jest specyfikacja witryny?

  Najkrócej - jest to po prostu możliwie jak najdokładniejsze wyszczególnienie wymagań, oczekiwań i sugestii wydawcy witryny, stanowiące podstawę pracy projektantów. Specyfikacja powinna określać:

  Czytaj więcej: SPECYFIKACJA WITRYNY - ZLECENIE ZAMÓWIENIA

 • APLIKACJE INTERNETOWE

  Indywidualny charakter każdej firmy to wyzwanie dla dedykowanej aplikacji webowej. Programy tego typu mogą w znaczy sposób poprawić przepływ informacji w firmie, obieg dokumentów, rozliczenia rachunkowe, obsługę sprzedaży, ewidencji czy magazynowania towaru. Mogą również poprawić relacje i kontakt z klientem za pomocą systemu CRM (ang. Customer Relationship Management).

  Czytaj więcej: APLIKACJE INTERNETOWE

 • PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

  Prezentacje multimedialne to świetny sposób na reklamę oraz przekazania informacji w sposób przyciągający uwagę potencjalnego klienta. Są uniwersalne i mogą być wykorzystywane w różnych branżach przez nieograniczony czas.

  Czytaj więcej: PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Na tym etapie tworzony jest projekt graficzny w oparciu o ustalenia zebrane w pierwszej fazie. Nasi graficy przygotują layout strony najlepiej dopasowany do Państwa oczekiwań i potrzeb.  Doświadczenie i profesjonalizm zdobyty podczas pracy nad wieloma różnymi projektami pozwoli naszym grafikom przygotować projekt będący spójny graficznie, nowoczesny a jednocześnie przejrzysty  i zgodny z obecnymi trendami i standardami.

Nie tworzymy projektów skomplikowanych graficznie, obciążających do maximum łącze internetowe użytkowników. Staramy się, aby nasze projekty były jak najbardziej zoptymalizowane do wczytywania dla przeglądarek, tak aby stworzona strona www ładowała się sprawnie i szybko. 

Po zakończeniu prac dostaną Państwo do akceptacji projekt graficzny , dokładnie przedstawiający i odzwierciedlający przyszły wygląd Państwa strony internetowej. Oczywiście w razie potrzebny taki projekt zostanie zmodyfikowany według Państwa sugestii. 

Po zaakceptowaniu projektu graficznego wszystkie elementy graficzne  zostaną pocięte i zoptymalizowane pod kątem skrócenia czasu ich wczytywania. Tak przygotowane pliki graficzne posłużą nam w kolejnym etapie budowy strony internetowej.