• SPECYFIKACJA WITRYNY - ZLECENIE ZAMÓWIENIA

  Co to jest specyfikacja witryny?

  Najkrócej - jest to po prostu możliwie jak najdokładniejsze wyszczególnienie wymagań, oczekiwań i sugestii wydawcy witryny, stanowiące podstawę pracy projektantów. Specyfikacja powinna określać:

  Czytaj więcej: SPECYFIKACJA WITRYNY - ZLECENIE ZAMÓWIENIA

 • APLIKACJE INTERNETOWE

  Indywidualny charakter każdej firmy to wyzwanie dla dedykowanej aplikacji webowej. Programy tego typu mogą w znaczy sposób poprawić przepływ informacji w firmie, obieg dokumentów, rozliczenia rachunkowe, obsługę sprzedaży, ewidencji czy magazynowania towaru. Mogą również poprawić relacje i kontakt z klientem za pomocą systemu CRM (ang. Customer Relationship Management).

  Czytaj więcej: APLIKACJE INTERNETOWE

 • PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

  Prezentacje multimedialne to świetny sposób na reklamę oraz przekazania informacji w sposób przyciągający uwagę potencjalnego klienta. Są uniwersalne i mogą być wykorzystywane w różnych branżach przez nieograniczony czas.

  Czytaj więcej: PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

W trakcie testowania strony internetowej przez klienta zajmujemy się przygotowaniem hostingu oraz zarejestrowaniem domeny dla strony www. W Przypadku gdy klient nie posiada jeszcze własnej domeny oferujemy swoją pomoc przy wyborze najtrafniejszej domeny pod kątem przedmiotu działalności klienta. Jednocześnie przygotowany zostaje hosting zgodnie z potrzebami klienta.

Utrzymywanie stron na naszych serwerach zapewni Państwu bezpieczeństwo przechowywanych danych, bezawaryjność oraz najwyższą jakość . Po więcej informacji zapraszamy do działu Domeny i hosting.

W przypadku wykupienia naszych usług hostingowych oferujemy dodanie strony do najpopularniejszych wyszukiwarek (Google, WP, Onet, Interia, Net Sprint) oraz do najpopularniejszych katalogów co w wpłynie pozytywnie na początkowe pozycjonowanie strony, a także pozwoli klientom na szybsze znalezienie strony Państwa firmy.

Uruchomienie serwisu

Po zakończonych testach, przygotowaniu domeny i hostingu następuje uruchomienie strony pod właściwa domeną. Strona w tym momencie staje się widoczna dla klientów i wyszukiwarek tym samym umożliwiając już odwiedzanie i przeglądanie Państwa strony. Wszystkie stworzone przez nas produkty objęte są gwarancją poprawności i funkcjonowania. Na specjalne życzenie klientów oferujemy również usługi administracyjne strony internetowej. Koszty i zakres takich usług zostają indywidualnie ustalone z klientem.

Statystyki odwiedzin

Naszym klientom oferujemy również podpięcie statystyk google analytics. Umożliwiają one:

 • dokładne śledzenie liczby i częstotliwości odwiedzin klientów z podziałami na dni, tygodnie miesiące i lata.
 • najczęściej wyszukiwane frazy z których klienci trafili na Państwa stronę
 • pochodzenie klientów z podziałem na miasta, województwa i kraje.

Takie statystyki są szczególnie przydatne w przypadku rozpoczęcia procesu pozycjonowania strony www. Dzięki temu można zaobserwować skuteczność pozycjonowania oraz jego wpływ na ruch i przepływ klientów na stronie.