• SPECYFIKACJA WITRYNY - ZLECENIE ZAMÓWIENIA

  Co to jest specyfikacja witryny?

  Najkrócej - jest to po prostu możliwie jak najdokładniejsze wyszczególnienie wymagań, oczekiwań i sugestii wydawcy witryny, stanowiące podstawę pracy projektantów. Specyfikacja powinna określać:

  Czytaj więcej: SPECYFIKACJA WITRYNY - ZLECENIE ZAMÓWIENIA

 • APLIKACJE INTERNETOWE

  Indywidualny charakter każdej firmy to wyzwanie dla dedykowanej aplikacji webowej. Programy tego typu mogą w znaczy sposób poprawić przepływ informacji w firmie, obieg dokumentów, rozliczenia rachunkowe, obsługę sprzedaży, ewidencji czy magazynowania towaru. Mogą również poprawić relacje i kontakt z klientem za pomocą systemu CRM (ang. Customer Relationship Management).

  Czytaj więcej: APLIKACJE INTERNETOWE

 • PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

  Prezentacje multimedialne to świetny sposób na reklamę oraz przekazania informacji w sposób przyciągający uwagę potencjalnego klienta. Są uniwersalne i mogą być wykorzystywane w różnych branżach przez nieograniczony czas.

  Czytaj więcej: PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Jest to pierwszy etap prac związanych z tworzeniem strony internetowej. Zajmujemy się w nim analizą działalności klienta oraz doradztwem w zakresie przyszłej zawartości strony internetowej. Oferujemy pomoc w wyborze najdogodniejszych rozwiązań, które pomogą w stworzeniu skutecznej witryny internetowej zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Na tym etapie zbieramy wszystkie niezbędne informacje i materiały poligraficzne potrzebne przy projektowaniu strony internetowej. W przypadku braku materiałów oferujemy pomoc przy ich tworzeniu (księga znaku, logo firmy, kolory firmowe, wykorzystane czcionki).

Na tym etapie ustalony zostaje również wstępny harmonogram prac oraz następuje podpisanie umowy z klientem zobowiązującej obie strony do uczciwej współpracy. Wszystkie te elementy są ustalane i uzgadniane w porozumieniu z klientem.

Efektem końcowym tego etapu jest wstępny projekt na bazie którego powstanie projekt graficzny, a następnie strona internetowa.