• SPECYFIKACJA WITRYNY - ZLECENIE ZAMÓWIENIA

  Co to jest specyfikacja witryny?

  Najkrócej - jest to po prostu możliwie jak najdokładniejsze wyszczególnienie wymagań, oczekiwań i sugestii wydawcy witryny, stanowiące podstawę pracy projektantów. Specyfikacja powinna określać:

  Czytaj więcej: SPECYFIKACJA WITRYNY - ZLECENIE ZAMÓWIENIA

 • APLIKACJE INTERNETOWE

  Indywidualny charakter każdej firmy to wyzwanie dla dedykowanej aplikacji webowej. Programy tego typu mogą w znaczy sposób poprawić przepływ informacji w firmie, obieg dokumentów, rozliczenia rachunkowe, obsługę sprzedaży, ewidencji czy magazynowania towaru. Mogą również poprawić relacje i kontakt z klientem za pomocą systemu CRM (ang. Customer Relationship Management).

  Czytaj więcej: APLIKACJE INTERNETOWE

 • PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

  Prezentacje multimedialne to świetny sposób na reklamę oraz przekazania informacji w sposób przyciągający uwagę potencjalnego klienta. Są uniwersalne i mogą być wykorzystywane w różnych branżach przez nieograniczony czas.

  Czytaj więcej: PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Niniejszy serwis internetowy dostarcza Państwu kompleksowe rozwiązanie do zbudowania strony internetowej w oparciu o najpopularniejszy na świecie CMS - Joomla. Szablony, moduły, dodatki i komponenty są skonfigurowane i dostarczane państwu w pakiecie instalacyjnym CMS - Joomla 2.5. Tak dostarczony gotowy CMS zaoszczędzi Państwu dużo czasu - tego, który należałoby poświęcić na instalację i konfigurację modułów, komponentów i dodatków oraz na zbudowanie szablonu.

Tworzymy strony z własną grafiką, jak też z grafiką dostarczoną przez Państwa. Oferujemy wykonanie również tylko szablonu do różnych systemów CMS: Joomla!, Drupal, Blogger, WordPress, DotNetNuke.

W oparciu o Joomla, dużo łatwiej jest zarządzać wizerunkiem strony, w którym to można wymieniać poszczególne elementy i nie martwić się o żmudną ich konfigurację – tj. układankę, z której jest zbudowany portal. 

schemat dzialania

Schemat poglądowy systemu CMS