• SPECYFIKACJA WITRYNY - ZLECENIE ZAMÓWIENIA

  Co to jest specyfikacja witryny?

  Najkrócej - jest to po prostu możliwie jak najdokładniejsze wyszczególnienie wymagań, oczekiwań i sugestii wydawcy witryny, stanowiące podstawę pracy projektantów. Specyfikacja powinna określać:

  Czytaj więcej: SPECYFIKACJA WITRYNY - ZLECENIE ZAMÓWIENIA

 • APLIKACJE INTERNETOWE

  Indywidualny charakter każdej firmy to wyzwanie dla dedykowanej aplikacji webowej. Programy tego typu mogą w znaczy sposób poprawić przepływ informacji w firmie, obieg dokumentów, rozliczenia rachunkowe, obsługę sprzedaży, ewidencji czy magazynowania towaru. Mogą również poprawić relacje i kontakt z klientem za pomocą systemu CRM (ang. Customer Relationship Management).

  Czytaj więcej: APLIKACJE INTERNETOWE

 • PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

  Prezentacje multimedialne to świetny sposób na reklamę oraz przekazania informacji w sposób przyciągający uwagę potencjalnego klienta. Są uniwersalne i mogą być wykorzystywane w różnych branżach przez nieograniczony czas.

  Czytaj więcej: PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

System zarządzania treścią (ang. Content Management System - CMS) pozwala na szybkie i łatwe aktualizowanie strony internetowej czy też sklepu internetowego bez ingerencji osób trzecich. Publikacja treści, zdjęć, artykułów czy produktów odbywa się przy pomocy prostego dla użytkownika interfejsu, dzięki czemu on sam może wszystkim zarządzać. Stanowi on połączenie intuicyjności, łatwości z przyjemnym dla oka interfejsem graficznym oraz systemem okienkowym znanym z systemów Windows.

Panel administracyjny jest zabezpieczony hasłem i loginem ustalonym przez klienta, dzięki czemu jest on całkowicie bezpieczny i tylko klient ma do niego dostęp. Przy większych serwisach, czy sklepach internetowych istnieje możliwość tworzenia i usuwania kont użytkowników obsługujących system zarządzania treścią wraz z nadawaniem im odpowiednich uprawnień. Taki mechanizm pozwoli Państwu na pełna kontrolę nad systemem.

Ponieważ oferowany przez nas system zarządzania treścią jest oparty o budowę modułową, może być on rozwijany i modyfikowany w dowolny sposób tak aby jak najbardziej dopasować jego funkcjonalność do Państwa potrzeb.

Nasza firma oferuje również szkolenie z zakresu jego obsługi, tak, aby każdy użytkownik mógł samodzielnie aktualizować treść na swojej stronie.