• SPECYFIKACJA WITRYNY - ZLECENIE ZAMÓWIENIA

  Co to jest specyfikacja witryny?

  Najkrócej - jest to po prostu możliwie jak najdokładniejsze wyszczególnienie wymagań, oczekiwań i sugestii wydawcy witryny, stanowiące podstawę pracy projektantów. Specyfikacja powinna określać:

  Czytaj więcej: SPECYFIKACJA WITRYNY - ZLECENIE ZAMÓWIENIA

 • APLIKACJE INTERNETOWE

  Indywidualny charakter każdej firmy to wyzwanie dla dedykowanej aplikacji webowej. Programy tego typu mogą w znaczy sposób poprawić przepływ informacji w firmie, obieg dokumentów, rozliczenia rachunkowe, obsługę sprzedaży, ewidencji czy magazynowania towaru. Mogą również poprawić relacje i kontakt z klientem za pomocą systemu CRM (ang. Customer Relationship Management).

  Czytaj więcej: APLIKACJE INTERNETOWE

 • PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

  Prezentacje multimedialne to świetny sposób na reklamę oraz przekazania informacji w sposób przyciągający uwagę potencjalnego klienta. Są uniwersalne i mogą być wykorzystywane w różnych branżach przez nieograniczony czas.

  Czytaj więcej: PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Posiadanie własnej strony internetowej stało się istotnym elementem wizerunku firmy. Codziennie miliony użytkowników przegląda strony internetowe w poszukiwaniu interesujących ich informacji. Profesjonalnie wykonane i wypozycjonowane strony internetowe potrafią przyciągnąć kilkaset, a nawet kilka tysięcy użytkowników dziennie. Wyobraź sobie, że każda z tych osób może być potencjalnym klientem szukającym właśnie Twoich produktów lub usług.


Nie od dziś wiadomo, że strony www są jedną z najskuteczniejszych i najtańszych form reklamy, która tym samym pozwoli Ci zdobyć przewagę nad konkurencją. Aby w pełni wykorzystać potencjał współczesnego Internetu nasi specjaliści tworzą niepowtarzalne projekty, dostosowane do aktualnie obowiązujących trendów, dopracowane od strony wizualnej i informacyjnej.

Na każdym z etapów wykonywania strony internetowej służymy doradztwem oraz pomocą w zakresie tworzenia serwisu, jej wyglądu wizualnego, intuicyjności i dopasowania do potrzeb klienta.

Jeśli posiadasz nową firmę, nie masz jeszcze swojej strony internetowej, lub szukasz nowych rozwiązań jest to najlepszy sposób, aby zaistnieć w Internecie oraz poszerzyć grono klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą projektowania stron internetowych oraz do naszego portfolio stron www.